Opłata za obiady za m-c maj wynosi 52,50 zł. Opłata za obiady za m-c maj wynosi 52,50 zł. Opłata za obiady za m-c maj wynosi 52,50 zł. Opłata za obiady za m-c maj wynosi 52,50 zł.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Księga Osiągnięć

ROK SZKOLNY 2023/24
 
8.05.2024
Z wielką dumą i radością informujemy, że 8 mają br. w auli gmachu głównego Politechniki Gdanskiej odbyła się Wojewódzka Gala Wręczenia Zaświadczeń Laureatom Konkursów Przedmiotowych, w której wzięły udział nasze wspaniałe Uczennice kl.8a - Konstancja Keller i Małgorzata Mikiel. Spośród 2865 uczestników Konkursu z Języka Polskiego z województwa pomorskiego uzyskały najwyższy wynik i znalazły się w gronie wyróznionych 60 laureatów!
Gratulujemy tak wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych!
 
8.03.2024

Wojewódzki (Wojewódzko-Metropolitalny) Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda Księga Wyjścia

W piątek 8.03.2024r.  12 uczniów naszej Szkoły (Tymoteusz Styn 4a, Dominika Korth 5a, Katarzyna Kort 5b, Natalia Krzebietke 5b, Iga Manicka 5b, Maria Ryba 5b, Magdalena Tempska 5c, Agata Mudlaff 6a, Piotr Graban 6e, Paulina Maciejewska 7a, Julia Rozmarynowska 7b, Konstancja Keller 8a) sprawdzili swoją wiedzę w Rejonowym Konkursie Biblijnym dotyczącym Księgi Wyjścia. Miło nam poinformować że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się w klasach 4-6:

  • 2 miejsce - Piotr Graban kl.6e
  • 3 miejsce - Natalia Krzebietke kl.5

a wyróżnienie otrzymali:

  • Tymoteusz Styn 4a
  • Magdalena Tempska 5c

W klasach 7-8:

  • 2 miejsce - Konstancja Keller 8a

a wyróżnienie otrzymała:

  • Julia Rozmarynowska 7b

Gratulujemy uczniom, rodzicom zdolnych pociech i pani katechetce Bożenie Korth , która przygotowała młodzież do konkursu? Trzymamy kciuki za kolejny etap.

10 marca 2024 r. w  kościele w Jastrzębiej Górze odbyło się wręczenie nagród.

Nagrodzone też zostały dzieci z klas 1-3 , które wykonały prace plastyczne również dotyczące Księgi Wyjścia. Zostały wykonały cztery uczennice - Kinga Hollander kl. 1e, Maria Ellwart 2d, Olha Kozak 2d i Blanka Graban 3d.

 Komisja nagrodziła:

  • 2 mejsce - Olha Kozak
  • 5 miejsce Kinga Hollander
  • wyróżnienie Blanka Graban
8.03.2024
Gratulacje dla naszych wspaniałych uczennic!
Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczennice klasy 8a - Konstancja Keller i Małgorzata Mikiel zdobyły tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. To najwyższe wyróżnienie dla uczniów szkoły podstawowej wiąże się z kilkoma przywilejami. Małgosia i Konstancja są zwolnione z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, otrzymują najwyższą ocenę klasyfikacyjną z przedmiotu oraz mają pierwszeństwo przyjęcia do publicznej szkoły ponadpodstawowej. Czyż nie warto się uczyć?!

Gratulujemy w imieniu całej społeczności szkolnej!
 
16.11.2023r.
W dniu 16.11.2023r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pucku odbyło się spotkanie uczestników wojewódzkiego konkursu plastycznego. Gospodarze przygotowali dla gości piękne tańce i piosenki, jak również przedstawienie.  Następnie przystąpiono do ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród. W tym roku szkolnym z naszej szkoły laureatem, który zajął II miejsce został Jan Elwart z  klasy integracyjnej (5e) natomiast wyróżnienie otrzymała uczennica klasy integracyjnej (1e) Zuzanna Pszczółkowska.
 
 
LISTOPAD 2023
GRATULACJE!!! Dla Ignacego Kohs z kl 4c za zdobycie I miejsca w kategorii klas IV- VI oraz Amelii Nowaczyk z klasy 7a za zdobycie III miejsca w kategorii VII-VIII w konkursie plastycznym w ramach akcji ,,Aktywne Kaszuby,, organizowane przez Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie oraz Stowarzyszenie Trefl Pomorze. Tematem prac był patron roku 2023 - Antonii Abraham.
 
ROK SZKOLNY 2022/23
 
 5.10.2022
 
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe szkół podstawowych
I miejsce
Chłopcy rocznik 2008 -2009 w składzie
Kleihsa Igor 7 c ,Gruszczyński Kamil 7 a ,Thiel Max  8 e ,Grzenkowicz Wiktor 8 e ,Piłat Mikołaj 7 a ,Wichert Łukasz 8 c ,Brilowski Wiktor 7 c ,Borkowski Konstanty 8 c 
 
I miejsce
Chłopcy rocznik 2010 i młodsi w składzie
Chećko Michał 6 d , Kowalski  Ksawery 6 e, Bartoszak  Marcel 4 e ,Drywa Krzysztof 5 d ,Budzisz Bruno 6 a ,Lwsnau -Wallis Jan 7 b , Muza Maciej 6 a , Korth  Mikołaj 6 d
 
 
Dziś znów możemy pochwalić się osiągnięciami naszej uczennicy. Milenka uczęszcza do klasy integracyjnej 3 e. W dniu 14.10.2022 r. z grupą taneczną Spin - Mosir Rumia wzięła udział w Mistrzostwach Świata WADF w Płocku zdobywając pierwsze miejsce w grupie junior.
 
 

W dniu 15.11.2022r w Puckim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości” – „Jak słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę” – Horacy – Znani i nieznani bohaterowie walk o niepodległość Polski.

Na konkurs wpłynęło prawie 300 prac. Liczna grupa uczniów naszej szkoły zajęła wysokie miejsca:

- w kategorii wiekowej klas I – III: I miejsce zajęła Blanka Graban z klasy 2d, wyróżnienie otrzymała Agata Pieper z klasy 3c

- w kategorii wiekowej klas IV – VI wyróżnienie otrzymała Agata Mudlaff z klasy 5a,

w kategorii wiekowej klas VII – VIII: II miejsce zajęła Karina Mudlaff z klasy 8c oraz wyróżnienia otrzymały Konstancja Keller z klasy 7a i Zuzanna Krzyżańska z klasy 8b.

Wszystkim uczennicom serdecznie gratulujemy!

 

16.11.2022 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ABC przyrody - Zwierzęta małe i duże" XVII edycja. Trzecie miejsce w konkursie zajęła praca uczennicy klasy integracyjnej 3e Marysi Pszczółkowskiej. 

Marysiu jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

 

23.11.2022
Rejonowe eliminacje konkursu z języka polskiego

Uczennice naszej szkoły Konstancja Keller, Małgorzata Mikiel i Hanna Zawadzka uczestniczyły w rejonowych eliminacjach konkursu z języka polskiego, które odbyły się w Wejherowie. Znalazły się w grupie najlepszych. Teraz czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za reprezentację szkoły !!!

Hanna Zawadzka i Małgorzata Mikiel  zakwalifikowały się do stopnia III Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

 

2.12.2022

Podczas IX Regionalnych Eliminacji do konkursu ,,Méster Bëlnégò Czëtaniô,, uczennica kl 6a Daria Brzeska zdobyła I miejsce w kategorii klas V-VI,
Aniela Nazarewicz z kl 7b zdobyła III miejsce w kategori klas VII-VIII GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w Wejherowie.

 

13.12.2022

Uczeń klasy integracyjnej 3e wziął udział w Konkursie plastycznym na ozdobę świąteczną ,,Złote serce", organizowanego przez Wejherowskie Centrum Kultury. W kategorii wiekowej 8-12 lat Sylwek zajął ex aequo 3 miejsce.

 

28.12.2022

KONKURS PLASTYCZNY „JAK OSZCZĘDZAM ENERGIĘ W DOMU I SZKOLE”

Kategoria klas 4,5 i 6

Drugie miejsce - Lena Domżalska Szkoła Podstawowa Puck

Kategoria klas 7 i 8

Pierwsze miejsce -Julia Jarosińska Szkoła Podstawowa Puck

Drugie miejsce - Kacper Widziewicz Szkoła Podstawowa Puck

Wyróżnienia

Karina Mudlaff Szkoła Podstawowa Puck

 

2.01.2023

Kuratoryjny konkurs z chemii - etap rejonowy
Uczeń klasy 8a Stanisław Malottki jako jedyny z naszej szkoły awansował do etapu rejonowego konkursu chemicznego. Etap szkolny, który odbył się 7 listopada 2022r. napisał na 90%, etap rejonowy odbył się 2 stycznia 2023r. w Wejherowie. Stanisław znalazł się w bardzo nielicznym gronie najlepszych chemików w naszym rejonie. Serdecznie gratulujemy!!!

 

17.02.2023

Po raz kolejny możemy pochwalić się osiągnięciami Milenki - uczennicy klasy integracyjnej 3 e. W dniu 17.02.2023 r. wzięła udział w I Ogólnopolskich Mistrzostwach Zespołów Tanecznych On The Top, zajmując trzy drugie miejsca i jedno trzecie

 

27.02.2023

Hanna Zawadzka i Małgorzata Mikiel  są finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

 

23.02.2023

23 lutego 2023 roku odbył się etap powiatowy XXII edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy przyrodniczej Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski. Konkurs organizowała Błękitna Szkoła przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym. W zmaganiach konkursowych uczestniczyło 7 drużyn.
Naszą szkołę reprezentowali:
Marcel Liss klasa VIIIb
Laura Rabij klasa VIId
Zuzanna Twork klasa VIIIb

Uczniowie zdobyli trzecie miejsce. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskał Marcel LIss.
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski - Wyniki Etapu Parkowego (npk.org.pl)

 

11.03.2023

Dnia 11 marca w Gdańsku odbyły się ogólnopolskie mistrzostwa Gdańsk Dance Spot 2023. Startowali w nich najlepsi tancerze oraz zespoły z Trójmiasta, Pomorza, ale też innych regionów Polski.

Z przyjemnością informujemy, że Milena - uczennica klasy integracyjnej 3e zdobyła w nich 1 miejsce solo jazz, 1 miejsce impro modern, 1 miejsce duet oraz 2 miejsce impro jazz.
Gratulujemy Milenko i życzymy następnych sukcesów!
 

18-19.03.2023

W dniach 18 i 19 marca uczennica klasy integracyjnej 3e Milena wzięła udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem w Kartuzach. Przez całą sobotę, od rana do późnego wieczora, jury i widzom zaprezentowały się różnorodne grupy taneczne, rywalizujące w wielu kategoriach wiekowych dzieci, młodzieży i open. Milenka zajęła: I miejsce w kategorii: taniec współczesny impro solo, I miejsce w kategorii: taniec współczesny duety, I miejsce w kategorii: jazz dance solo oraz II miejsce w kategorii: jazz dance impro solo. Gratulujemy Milenko!

 

15.04.2023

Uczennica klasy integracyjnej 3e Milena Kleihsa wzięła udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Tańca TALENTY 2023 w Gdańsku. Zajęła w nim 1 miejsce w kategorii: Duety Modern oraz 2 miejsce w kategorii: Jazz Solo.

 

23.04.2023

Barbara Stromska z klasy 8E zajęła II miejsce w kategorii uczniów klas 7 -8 szkoły podstawowej w XVI Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym " W mgnieniu oka".

20.05.2023

Milena - uczennica klasy integracyjnej 3e wzięła udział w V Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych AWANGARDA. Zajęła w nich 1 miejsce w kategorii: Jazz Dance Impro Solo, 1 miejsce w kategorii: Taniec Współczesny Impro Solo  oraz 1 miejsce w kategorii: Jazz Dance Solo. Podczas zawodów w Cewicach  przyznano Milence puchar - wyróżnienie specjalne od jury Osobowość taneczna. 

13.05.2023

Miło nam poinformować , że Stanisław Malottki uczeń klasy 8a został laureatem WOJEWÓDZKIEGO (WOJEWÓDZKO-METROPOLITALNEGO) KONKURSU BIBLIJNEGO IM. SŁ. BOŻEGO KARD. AUGUSTA HLONDA organizowanego przez Akcję Katolicką Archidiecezji Gdańskiej i Fundację SŁOWO w roku szkolnym 2022/2023

Finał odbył się 13 maja 2023r. w Rumii

27.05.2023

W weekend 27-28 maja uczeń klasy IIc Igor Rigga (KS Zatoka Puck)  brał udział w regatach o Złoty Puchar Mazur. W klasyfikacji Optimist C zajął pierwsze miejsce. W następnym tygodniu zajął drugie miejsce w regatach o Puchar Mechelinek, które są częścią IX Zeglarskiego Pucharu Kaszub.

Data dodania: 2022-08-29 18:56:55
Data edycji: 2024-05-16 20:59:04
Ilość wyświetleń: 1278
wstecz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej