Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Kadra pedagogiczna

Lp. Nazwisko i imię  
1 ALBERTIN  EWELINA N-L ŚWIETLICY
2 ALBRYCHT DOROTA N-L J. ANGIELSKIEGO
3 ANTONIEWICZ MARIA NAUCZYCIEL
4 BLASZKE ANNA N-L J. ANGIELSKIEGO
5 BLASZKE MIROSŁAW N-L WF
6 BŁAŻEJEWSKI MAREK N-L WF
7 BRYŁA DANUTA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
8 BUDZISZ LUCYNA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
9 CHEŁCHOWSKA MAŁGORZATA N-L WF
10 CIERPIAŁKOWSKA-BLOK JOANNA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
11 DOLNA  KLAUDIA NAUCZYCIEL
12 DOPKE-URMAŃSKA BEATA N-L WSPOMAGAJĄCY
13 DULKO JOLANTA PEDAGOG
14 EKWIŃSKA-CZECZKO SYLWIA N-L HISTORII
15 ELENDT JOANNA N-L ŚWIETLICY
16 FALKOWSKA HANNA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
17 FELKNER GABRIELA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
18 GAFFKE ALEKSANDRA N-L WSPOMAGAJĄCY
19 GAJDAMOWICZ JOANNA   N-L ŚWIETLICY
20 GERSZEWSKA IRMINA N-L J. POLSKIEGO
21 GIL PIOTR N-L INFORMATYKI
22 GODLEWSKA MONIKA N-L MATEMATYKI
23 GOJKA SŁAWOMIR N-L WF
24 GORAZDOWSKA NATALIA N-L J. ANGIELSKIEGO
25 GOSZCZKO BARBARA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
26 GOYKA ANNA   N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
27 GÓRSKA ANNA N-L WF
28 GRABAN ROMUALDA N-L RELIGII
29 GRAPP HANNA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
30 GROENWALD KAMIL N-L WF
31 GROENWALD NATALIA   N-LŚWIETLICY
32 GRZEJDZIAK IZABELA N-L J. POLSKIEGO
33 HEWELT MAŁGORZATA N-L TECHNIKI/PLASTYKI
34 HINC-OSTAPOWICZ MARGOTA N-L J.ANGIELSKIEGO
35 HUMANOWSKA MAGDALENA N-L MATEMATYKI
36 JAKUBCZYK MARTYNA N-L GEOGRAFII
37 JAMROZIK RYSZARD N-L WF
38 JANOWITZ-CHEĆKO ALEKSANDRA N-L CHEMII
39 JEDNACHOWSKA MAŁGORZATA N-L MATEMATYKI
40 JEKA AGNIESZKA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
41 JESZKE NATALIA   PSYCHOLOG
42 JEZIAK AGNIESZKA   N-L J. POLSKIEGO
43 KAPCZYŃSKA ANNA N-L J. NIEMIECKIEGO
44 KLEBBA GRAŻYNA N-L MUZYKI/PLASTYKI
45 KOMOLUBI JOANNA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
46 KONKEL NATALIA N-L J. POLSKIEGO
47 KONOPKA  AGNIESZKA N-L J.POLSKIEGO
48 KOPEĆ  MAGDALENA N-L MATEMATYKI
49 KORTH  BOŻENA N-L RELIGII
50 KORTHALS SYLWIA LOGOPEDA
51 KOTOWSKA EWA N-L WSPOMAGAJĄCY/J.KASZUBSKIEGO
52 KRAJEWSKA HANNA   N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
53 KRAŚNICKA WERONIKA N-L PRZYRODY
54 KRZYŻANOWSKA BARBARA N-L TECHNIKI
55 KUPSKA JUSTYNA   NAUCZYCIEL
56 LUTRZYKOWSKA MONIKA   N-L J.ANGIELSKIEGO
57 LEWICKA  KAROLINA   PSYCHOLOG
58 MAJ MAŁGORZATA N-L GIMNASTYKI
59 MAJKOWSKA IZABELA WICEDYREKTOR
60 MAJKUT JUSTYNA N-L GIMNASTYKI
61 MARZEC WIOLETA N-L ŚWIETLICY
62 MARZEION MAŁGORZATA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
63 MARZEJON JOANNA N-L J.ANGIELSKIEGO
64 MAZGAJ JUSTYNA N-L WSPOMAGAJĄCY
65 MEYER ROMANA N-L J.ANGIELSKIEGO
66 MIŁOSZ RYSZARD N-L BIBLIOTEKI
67 MOSZKOWICZ WIOLETA N-L HISTORII
68 MOTYL  MAGDALENA N-L MATEMATYKI
69 MUZA-KWARTA MAJA N-L MUZYKI/TECHNIKI
70 NECEL NATALIA   N-L WSPOMAGAJĄCY
71 NIECIECKA HANNA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
72 NOSALSKA ALEKSANDRA N-L RELIGII
73 NOSTITZ-JACKOWSKA ANITA N-L WSPOMAGAJĄCY
74 NOWICKI MARIUSZ N-L FIZYKI
75 OKROJ  MAGDALENA N-L J.ANGIELSKIEGO
76 OSTAPOWICZ TOMASZ N-L BIBLIOTEKI
77 PASZKE ROMAN N-L WF
78 PILC IZABELA N-L ŚWIETLICY
79 PRUCHNIEWSKI ZDZISŁAW DYREKTOR
80 PRUS ADAM N-L WF
81 RACZKOWSKA-NĘDZUSIAK MAŁGORZATA N-L MATEMATYKI
82 RADTKE BOŻENA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
83 RATKE ELŻBIETA N-L J.POLSKIEGO
84 REKOWSKA LONGINA   N-L PRZYRODY
85 RENUSZ ALICJA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
86 RENUSZ KAROLINA N-L J.ANGIELSKIEGO
87 ROESKE KATARZYNA   N-L J.POLSKIEGO
88 ROHDA JUSTYNA N-L BIOLOGII
89 RUSIN  EMILIA N-L RELIGII
90 RZĄD ANNA WICEDYREKTOR
91 SCHMELTER WOJCIECH N-L MATEMATYKI
92 SCHMIDT JANUSZ N-L WF/INFORMATYKI
93 SELKE DAWID   N-L HISTORII
94 SELKE JOLANTA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
95 SHAMKH MONIKA N-L J.ANGIELSKIEGO
96 SKRZYPKOWSKA ANNA   N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
97 SMOLIK MARIA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
98 THIEL DARIUSZ N-L INFORMATYKI
99 TOMCZYK ALINA N-L CHEMII
100 TRYBULL-MARSZAŁEK HANNA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
101 TWORK DOMINIKA NAUCZYCIEL
102 ULASIŃSKI WOJCIECH   N-L RELIGII
103 URMAŃSKA HANNA   LOGOPEDA
104 WENDT MAŁGORZATA N-L WF
105 WENTA JOLANTA N-L J.POLSKIEGO
106 WIŚNIEWSKA KATARZYNA N-L EDU WCZESNOSZKOLNEJ
107 WITTBRODT JOANNA N-L J. ANGIELSKIEGO
108 WITTBRODT KAMILA PEDAGOG
109 WŁODARKIEWICZ-WALICKA KATARZYNA PEGDAGOG
110 WŁODARSKI MARCIN N-L J. NIEMIECKIEGO
111 ZAKRZEWSKA-KOTOWSKA KATARZYNA N-L EDU.WCZESNOSZKOLNEJ
112 ZASADOWSKA DANUTA N-L BIBLIOTEKI
113 ZIELKE ALEKSANDER   N-L GEOGRAFII
114 ZIEMANN MIROSŁAWA N-L ŚWIETLICY
Data dodania: 2019-01-30 22:21:50
Data edycji: 2020-10-16 16:21:11
Ilość wyświetleń: 6418
wstecz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook