Czcionka:

A+A-

Kontrast:

„Sprzątanie Świata”

„Sprzątanie Świata”

   18 września w już po raz kolejny w naszej szkole odbyła się akcja „Sprzątanie Świata”. Nad przebiegiem i organizacją całego przedsięwzięcia czuwała p. Magdalena Motyl (b.A) i p.Sylwia Korthals i p.DominikaTwork (b.B).

Wyposażeni w worki i rękawiczki, grupy uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami zbierali wszystko to, co znalazło się wzdłuż poboczy,  chodników, boiskach oraz w okolicach szkoły. Zaśmiecone miejsca w mgnieniu oka stały się czyste. Bardzo smutne jest to, że nawet w dzisiejszych czasach, nie wszyscy są świadomi, jak wielki wpływ mają na otoczenie. Sprzątanie Świata to wyjątkowa okazja, pokazująca jak dzieci mogą dać przykład dorosłym. Uczestnicy sprzątania byli bardzo zadowoleni z udziału w akcji. Wszyscy dobrze się bawili i jednocześnie zdali sobie sprawę, że inicjowanie takich działań zmniejszyło ich negatywny wpływ na środowisko.

Akcja ,,Sprzątanie Świata” przyczyniła się do wzrostu świadomości ekologicznej młodych ludzi, a także do poprawy stanu czystości terenów objętych sprzątaniem.

Data dodania: 2020-09-28 17:27:02
Data edycji: 2020-10-13 17:27:22
Ilość wyświetleń: 590
wstecz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook