Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Mistrz Pięknego Czytania

„ MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”- 6 czerwca odbył się konkurs czytelniczy, w którym udział wzięło 21 uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik reprezentował swoją klasę. Poziom konkursu był wyrównany. I tak wyłoniono 3 pierwsze miejsca w grupie wiekowej IV-VI oraz 3 miejsca w grupie I-III i 3 wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu szkolnego otrzymają dyplomy wraz z nagrodami na ostatnim apelu, kończącym rok szkolny 2015/16.

Również w maju rozpoczęliśmy PROJEKT CZYTELNICZY pt. „ Podróże z książką”, w który włączyła się większość klas I-VI naszej szkoły. Projekt polegał na codziennym czytaniu 1 wybranej książki- przez cały tydzień oraz wykonaniu wspólnego plakatu z tej akcji z zaznaczeniem tytułu książki, autora i klasy.

Ponadto w maju odbyło się spotkanie autorskie w MBP w Pucku z autorką bajek i baśni dla dzieci panią WIOLETĄ PIASECKĄ. W tym spotkaniu udział wzięła klasa III e z kol. Twork i  Dziadoń.

A w tygodniu 10.05- 13.05.16 wszystkie klasy I wraz z wychowawcami uczestniczyły w LEKCJACH BIBLIOTECZNYCH w MBP w Pucku. Celem lekcji było poznanie księgozbioru biblioteki oraz wprowadzenie uczniów w „Magiczny Świat Bajek”.

W maju zakończyliśmy sprawozdaniem do MEN rok czytelnictwa pt.” Książki naszych marzeń”. Jednocześnie informujemy, że czytelnictwo w naszej szkole wzrosło o 35% w porównaniu z rokiem ubiegłym.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY ROK 2015/16 !!!

Data dodania: 2019-01-30 22:28:40
Data edycji: 2019-01-30 22:28:59
Ilość wyświetleń: 1844
wstecz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook