Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Gra Miejska

Gra Miejska

W związku ze zbliżającą się 100  - rocznicą odzyskania niepodległości przez państwo polskie grupa  uczniów z klasy 8A i 3A gimnazjum wzięła udział w Grze Miejskiej pt. " Puck - pomorską drogą do Niepodległej".

Organizatorami byli nauczyciele historii z I LO im. Stefana Żeromskiego w Pucku. Gra składała się z dwóch spotkań - etapów. Został zorganizowany spacer uczestników po Pucku z przewodnikiem panem Janem Piotrowiczem.

Młodzież została zapoznana z miejscami, postaciami historycznymi oraz wydarzeniami związanymi z historią Pucka w pierwszych latach po odzyskaniu niepodległości przez Polskę. 

W II etapie uczniowie otrzymali Kartę Startową z instrukcją.Zadaniem uczestników gry było poruszanie się według mapy - Punktów Kontrolnych i wykonanie zadań. 

Nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze. Odnieśliśmy sukces: I miejsce zajęła drużyna z klasy3A i III miejsce drużyna z klasy 8A. 

Podsumowanie konkursu i nagrody zostały wręczone w ratuszu miejskim przez burmistrz Hannę Pruchniewską i inspektora oświaty p. Gabrielę Albertin.

Data dodania: 2019-02-03 16:04:57
Data edycji: 2019-03-09 18:18:23
Ilość wyświetleń: 816
wstecz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook