Opłata za obiady za m-c czerwiec wynosi 35 zł Opłata za obiady za m-c czerwiec wynosi 35 zł Opłata za obiady za m-c czerwiec wynosi 35 zł Opłata za obiady za m-c czerwiec wynosi 35 zł Opłata za obiady za m-c czerwiec wynosi 35 zł
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Festiwal Nauki - klasy młodsze

Festiwal Nauki - klasy młodsze

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki. Tydzień, podczas którego uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności w inny, ciekawy sposób.
W poniedziałek 3 czerwca uczniowie klas młodszych stanęli przed nie lada wyzwaniem, jakim był plener malarski. Każda klasa malowała w plenerze ważne miejsca i budynki naszej miejscowości, takie jak: kościół, Stary Rynek, marinę oraz liczne pomniki. Po wykonaniu prac każdy uczeń zawiesił swoje dzieło na sali gimnastycznej. Tym samym zmieniliśmy salę w galerię sztuki z pracami poświęconymi naszej miejscowości.
Natomiast we wtorek 4 czerwca realizowaliśmy projekt przyrodniczy - plakat o zwierzętach i drzewach naszych lasów. Uczniowie każdej z klas zostali podzieleni na mniejsze zespoły, w których zaczęła się wspólna praca. Po wykonaniu prac dzieci przedstawiały swoje plakaty oraz zebrane wiadomości swoim rówieśnikom.
W ten sposób mogliśmy kreatywnie, twórczo i zespołowo zebrać wiedzę oraz ją zaprezentować.
W środę 5 czerwca spacerowaliśmy po Pucku, pogłębiając wiedzę o naszym mieście. Zwieńczeniem długiej wędrówki były warsztaty w Muzeum Ziemi Puckiej, gdzie wysłuchaliśmy prezentacji o pracy muzealnika, która jak się okazało, wcale nie jest łatwa.
Te dni były bardzo ciekawe i zupełnie inne od typowych w szkolnej ławce. Każdy dzień był pełen uśmiechów i pozytywnej energii!

Data dodania: 2024-06-09 10:24:06
Data edycji: 2024-06-09 10:26:23
Ilość wyświetleń: 86
wstecz

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej