
Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment, który sprzyja podsumowaniom, refleksjom oraz wyróżnieniom uczniów za ich ciężką pracę i zaangażowanie. W naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego nagrodzeni zostali najlepsi z najlepszych. Szczególne miejsce zajęły nagrody przyznawane za osiągnięcia w różnych dziedzinach – naukowych, sportowych oraz społecznych. Wyróżnienia otrzymali matematycy, językowcy, sportowcy i wolontariusze. Nie zapomniano również o uczestnikach Rowerowego Maja i o uczniach z pocztu sztandarowego.

Puck
ul. Przebendowskiego 27