PUPILE W DĄBRÓWCE

22894036 1506207942768165 2776793124587272438 n 630x472Każdemu  z nas leży na sercu dobro bezbronnych zwierząt. Dlatego  wzorem lat ubiegłych, przyłączyliśmy się do akcji  zbiórki na rzecz Schroniska w Dąbrówce .    Zebraliśmy koce, kołdry, poduszki, obroże, smycze, miski, maskotki dla zwierząt, piłkę, gryzaki, karmę suchą i w puszkach, smaczki, pościel, ręczniki, materac, domek dla kotów oraz legowisko - wszystko co może się przydać biednym i bezdomnym kotom i psom.

                                                               Joanna Bojke & M. Antoniewicz

Bardzo dziękujemy wychowawcom i uczniom, którzy włączyli się w tę akcję:    

 Wszystkie klasy 1-3 Z EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Klasa: 4a SP  Wych.: M. Muza-Kwarta

Erdman Milena, Mazur Natalia

 

Klasa: 4b SP Wych.: S. Ekwińska-Czeczko

Ciskowski Borys, Klimkowicz Iga, Pałucka Karolina, Rams Kamil, Stachecki Maciej

 

Klasa: 4c SP  Wych.:  J. Marzejon

Buczkowski Dominik, Busz Dominik, Draws Karolina, Drywa Maciej, Ferra Adam, Korth Zuzanna, Nazarewicz Antoni, Wittbrodt Adam, Wrona Inga

  

Klasa: 4d SP Wych.: B. Krzyżanowska

Ciesielska Karolina, Ciślak Oliwia, Lenc Kacper, Lenc Patrycja, Miler Mikołaj, Motyl Igor, Rosengarten Filip

 

Klasa: 4e SP Wych.: A.Osińska- Nowak

Lewandowska Lena

 

Klasa: 4g SP Wych.: K. Roeske

Sochanek Oliwia, Kowalczyk Julia

 

Klasa: 4i SP Wych.: M. Motyl

Kolp Martyna

 

Klasa: 5b SP Wych.: L.Rekowska

Mazur Szymon, Lamparska  Zuzanna

 

Klasa: 5c SP Wych.: D. Albrycht

Bisewski Maciej, Ciskowski Adam, Kazior Kinga, Stefanowski Szymon, Wolszon Daniela

 

Klasa: 5d SP Wych.: M. Gaffke

 Budzisz Karolina, Bohl Zofia, Jasińska Martyna, Jasińska Suzana, Kuksinowicz Igor

 

Klasa: 6c SP Wych.: M.Wendt

Jackiewicz Wiktoria, Majda Kinga

 

 Klasa: 6e SP Wych.: B. Dopke-Urmańska

Ceynowa Julia. Lezner Julia, Stefan Paweł

 

Klasa: 7c SP Wychowawca: E. Ratke

Czeczko Alicja, Ściebura Alan

 

Klasa: 7e SP Wych.: J. Mazgaj

Budnik Tobiasz, Kolp Krzysztof, Stachecki Daniel, Stachecki Konrad

 

 Klasa: 2b GIM  20 zł Wych.: W. Moszkowicz

Czeczko Piotr, Wesołowska Julia

 

Klasa: 3d GIM Wych.: I. Grzejdziak

Belezina Konrad, Konkel Dominika, Reinhold Daniel